Iné

DYHA

Kvalitný prírodný materiál s prirodzenou textúrou. Ide o tenkú vrstvu dreva vyrobenú krájaním. Je to prírodný materiál s charakteristickou farbou a kresbou dreva. Prípadné odchýlky v odtieni a kresbe sú prirodzenou vlastnosťou dreva a sú zámkou jeho originality a nezameniteľnosti.

poradenstvo, pomoc, odborná pomoc

GRAFICKÝ NÁVRH
Nenašli ste to, čo ste hľadali? Máte chuť na zmenu ale neviete, ako bude vyzerať Vaša nová kuchyňa, detská izba, pracovňa či spálňa?

Vieme, že podstata úspešného výberu dverí, zárubní, nábytku, schodov, podláh, či iných interiérových výrobkov spočíva v detailoch. V našich priestoroch nielen načerpáte inšpiráciu, ale radi Vám aj poradíme ako vytvoriť útulnú atmosféru Vášho domova.

Od 6-8 týždňov v závislosti od typu dverí a materiálového vyhotovenia. V prípade požiadavky na kratší termín je možné dohodnúť sa s obchodným oddelením.

Vzhľadom na zákazkovú výrobu poskytujeme zákazníkom nasledovné platobné podmienky:
• 60% záloha vrátane DPH (20%)
• 40% platba v hotovosti pri dodávke tovaru, resp. vykonaní montáže

Po objednaní našich výrobkov a zaplatení zálohy Vám prídeme zamerať presné rozmery dverí, zárubní, vstavanej skrine, kuchyne, spálne či detského nábytku.

Súčasťou dodávok našich výrobkov je ich montáž. Nové dvere, zárábne, nábytok, schody, okná či schody Vám doveziememe domov a profesionálne namontujeme. Kvalitne preškolený montážny tím zvláda svoju pracu profesionálne a precízne.

Stiahnite si nasledovné návody

 

Naša spoločnosť si stanovila nasledovnú Politiku kvality