O SPOLOČNOSTI

KORADOOR® sa radí medzi popredné spoločnosti zaoberajúce sa výrobou a realizáciou dverí a zárubní. KORADOOR® je významný slovenský výrobca dverí a zárubní.  

KORADOOR® má skúsenosti s realizáciou dodávok pre objektové projekty ako sú hotely, polyfunkčné objekty, bytové komplexy, výrobné závody, sídla spoločností, nákupné komplexy, súkromné vily a iné, kde vieme ponúknuť služby s profesionálnym prístupom s cieľom dosiahnutia najvyššej kvality.

Cieľom spoločnosti KORADOOR® je kvalitná a precízna práca, budovanie trvalých a dôveryhodných vzťahov so zákazníkmi. Spokojnosť zákazníka a jeho dôvera je i prvým krokom k jeho opakovanému príchodu do našej firmy. Portfólio KORADOOR® sme rozšírili: výroba nábytku (kuchynské linky, šatníky, postele a iný typický nábytok), schody a podlahové krytiny. Zákazník tak u nás získa kompletný sortiment výrobkov a služieb od návrhu až po samotnú realizáciu.

Je nevyhnutnosťou, aby boli naše výrobné procesy každoročne kontrolované a riadené tak, aby zodpovedali čo najprísnejším kritériám. Z tohto dôvodu sa KORADOOR® stal v roku 2010 držiteľom certifikátu systému manažérstva kvality podľa STN EN ISO 9001:2008 v oblasti výroba, predaj a montáž interiérových dverí za účelom potvrdenia vysokej kvality a životnosti  našich výrobkov. V roku 2013 prešiel KORADOOR® recertifikačným procesom a obhájila certifikát. KORADOOR® je rovnako aj držiteľom certifikátu od spoločnosti NATUR-PACK týkajúci sa spätného odberu, zhodnotenia a recyklácie odpadov z obalov podľa platných predpisov SR.   

Pozrite si naše video >>>

 

 

Prečo sa rozhodnúť pre KORADOOR®
• profesionálny prístup
• atypická výroba – variabilita rozmerov
• kvalita a originalita výrobkov
• spoľahlivosť
• komplexnosť služieb
• certifikát ISO 9001:2008, NATUR-PACK spätné zhodnocovanie odpadu

KORADOOR® Vám ponúka nájsť slobodu v detaile.